Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 18.01.2014, 09:26
I dokładnie tak jest. Kto ma lepszy bilans punktów, a potem bramek ten wchodzi. Gdy 3 drużyny w grupie mają taką samą liczbę punktów ( Polska, Rosja i Serbia mają po 2) to o kolejności w tabeli decydują mecze między zainteresowanymi drużynami (tworzy się tzw małą tabelę) i w tym przypadku nie liczy sie w ogóle mecz z Francją. A że musieliśmy wygrać taką a taką liczbą bramek? Akurat tak się złożyło, bo o kolejności w takim przypadku decydują bramki.
1. Polska 43:42
2. Rosja 49:49
3. Serbia 45:46
Nic dziwnego w tym nie ma. A do drugiej fazy przechodzą z pierwszej punkty zdobyte z tymi drużynami które awansowały. U nas Francja 4 pkt , Polska 2 pkt i Rosja 0 pkt. Po prostu gdybyśmy wygrali większą liczbą bramek to Rosja by miała gorszy bilans bramek (patrz tabela wyżej) i wyprzedziłaby ją Serbia. I wtedy ona by awansowała kosztem Rosji, a co za tym idzie Polacy by mieli w drugiej fazie 0 pkt (bo przegrali i z Francją i z Serbią które by awansowały).
Ostatnio edytowane przez ciacho : 18.01.2014 o godz. 09:31.
Odpowiedz cytując