|
No i mówiłem... Tak jak o Stolarskim, że podjął decyzję zostania u Nas tydzień temu, ale dzieciak dostał dużo więcej kasy od Lechii i zmienił szybko decyzję, oraz potwierdziły się moje słowa co do tego Manicero, że lepiej się nie cieszyć co tam Smuda powiedział bo jego transfer jest tak w 30% pewny no i moje słowa się dziś potwierdziły... szkoda...!!!
|