|
Nie interesuję sie jakoś bardzo piłką ręczną, więc może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi punktami w drugiej fazie? I dlaczego to jest tak idiotycznie zrobione, że aby zdobyć punkty my musimy dawać sobie wbijać bramki? Przecież to powinno być chyba na odwrót, kto ma lepszą różnicę punktową, ten jest uprzywilejowany... :/
|