adam_09 napisał(a):

|
i jeszcze każdemu kibicowi na Comarch Arena będą dodawali do Ipad`a darmowe oprogramowanie Comarchu, które można później sprzedawać na rynku bo licencja freeware !
|
Tak swoją drogą to właśnie freeware nie można odsprzedawać na rynku.
