Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 17.01.2014, 22:58
Uzupełniając. Tabela grupy C po wszystkich spotkaniach:


GRUPA C:

1. Francja 6 94-83
2. Polska 2 70-70
3. Rosja 2 77-84
4. Serbia 2 73-77

Awans: Francja, Polska, Rosja.

Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu oraz porażce Serbii z Francją, Polacy mają na początku drugiej fazy turnieju dwa punkty.

Przypomnę, że w drugiej fazie turnieju zespoły z grupy A oraz B tworzą nową grupę - Grupa I a zespoły z grup C i D - GRUPA II.


GRUPA I:

1. Hiszpania 4 pkt
2. Dania 4 pkt
3. Macedonia 2 pkt
4. Islandia 1 pkt
5. Węgry 1 pkt
6. Austria 0 pkt


GRUPA II:

1. Francja 4 pkt
2. Chorwacja 4 pkt
3. Szwecja 2 pkt
4. Polska 2 pkt
5. Rosja 0 pkt
6. Białoruś 0 pkt.


Polska w tej fazie turnieju zmierzy swoje siły z drużynami Szwecji, Chorwacji oraz Białorusi.


19 stycznia, godz. 15:45 Polska - Białoruś
21 stycznia, godz. 20:15 Polska - Szwecja
22 stycznia, godz. 20:15 Polska - Chorwacja.

Z grupy do półfinałów awansują po dwie najlepsze ekipy z każdej grupy.


Dotychczasowe spotkania Polaków z Szwedami:

Eliminacje EURO 2010, Polska - Szwecja 32:32
EURO 2010: Polska - Szwecja 27:24
MŚ Szwecja 2011, Polska - Szwecja 21:24
EURO 2012, Polska - Szwecja 29:29 (pamiętne (9:20) do przerwy.
Eliminacje, Dania 2014, Polska - Szwecja 21:28, 22:18
Scandinavian Open, Polska - Szwecja 27:29
Super Cup, Polska - Szwecja 29:28

Konfrontacje z Chorwacją:

MŚ, Chorwacja 2009, Polska - Chorwacja 23:29
Interwetten Cup 2010, Polska - Chorwacja 21:25
Euro 2010, Austria, Polska - Chorwacja 21:24
MŚ, SZwecja 2011, Polska - Chorwacja 24:28
Towarzyskie spotkania:
Polska - Chorwacja 25:24
Polska - Chorwacja 24:19


Pojedynki z Białorusią:

Turniej w Gdyni, 2011: Polska - Białoruś 28;22
MŚ, Hiszpania 2013, Polska - Białoruś 24:22
Provident Cup, 2014, Polska - Białoruś 28:29



Mam nadzieję, że przejrzyście i nic nie pominąłem
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując