emj10 napisał(a):

Akurat ja Orbana w tym zakresie popieram. Pisałem już o tym wcześniej w momencie, gdy negocjował South Stream.
Tylko u nas jakoś dziwnie się przyjęło, że z Rosjanami interesów się nie robi.
|
W jakim sensie? Przecież ogólny eksport do Rosji stale rośnie, a co do gazu to trudno się dziwić, że dywersyfikujemy źródła dostaw, skoro jak Pawlak podpisywał sławetną umowę z kacapami około 90% naszego gazu pochodziło od kraju Putina. Na szczęście już nie długo będziemy mieli możliwość sprowadzać nawet 100% gazu spoza Rosji, to i Ruscy szantażem horrendalnych cen nam już następnym razem nie wywindują.