Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 17.01.2014, 21:07
Wszystko układa się pięknie. Dzisiejszy mecz w sumie podobny do tego z Serbią tylko, że w drugiej połowie Szmal przeszedł samego siebie.
Oczywiście musi się włączyć moje malkontenctwo ale gdybyśmy chociaż zdołali urwać ten punkcik z Francją to w 2 rundzie z 3 punktami bylibyśmy w fantastycznej sytuacji.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując