|
Wszystko układa się pięknie. Dzisiejszy mecz w sumie podobny do tego z Serbią tylko, że w drugiej połowie Szmal przeszedł samego siebie.
Oczywiście musi się włączyć moje malkontenctwo ale gdybyśmy chociaż zdołali urwać ten punkcik z Francją to w 2 rundzie z 3 punktami bylibyśmy w fantastycznej sytuacji.
|