Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 17.01.2014, 20:46
Zastanawia mnie jedna sprawa. Czy my w końcu wejdziemy w mecz tak jak wjeżdżamy w II połowy, w trzecim meczu z rzędu.. To co nasi wyprawiali po wyjściu z szatni to nie raz aż ręce same się składały do braw. Niepokoją trochę przestoje w naszej grze o ile w pod koniec meczu to można już wybaczyć, bo widać było że celujemy w przedział bramkowy aby załapać się na punkty w II fazie turnieju o tyle w I części to dziwne. Prowadzimy 3 bramkami, mamy kontry i jedne co robimy to nabijamy statystyki bramkarzowi rywali.

Szmal - po raz kolejny chylę czoła.. 35 lat a refleks 20-latka, tak trzymaj Sławek!
Chrapkowski - ma chłopak potencjał podobnie jak Łucak to przyszłościowi zawodnicy, którzy dzięki tej imprezie nabiorą doświadczenia i mogą być wiodącymi postaciami na ME w 2016 roku. Jeżeli ich kariery odpowiednio się potoczą
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując