Zastanawia mnie jedna sprawa. Czy my w końcu wejdziemy w mecz tak jak wjeżdżamy w II połowy, w trzecim meczu z rzędu.. To co nasi wyprawiali po wyjściu z szatni to nie raz aż ręce same się składały do braw. Niepokoją trochę przestoje w naszej grze o ile w pod koniec meczu to można już wybaczyć, bo widać było że celujemy w przedział bramkowy aby załapać się na punkty w II fazie turnieju o tyle w I części to dziwne. Prowadzimy 3 bramkami, mamy kontry i jedne co robimy to nabijamy statystyki bramkarzowi rywali.
Szmal - po raz kolejny chylę czoła.. 35 lat a refleks 20-latka, tak trzymaj Sławek!
Chrapkowski - ma chłopak potencjał podobnie jak Łucak to przyszłościowi zawodnicy, którzy dzięki tej imprezie nabiorą doświadczenia i mogą być wiodącymi postaciami na ME w 2016 roku. Jeżeli ich kariery odpowiednio się potoczą
