Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66863
Stary 17.01.2014, 20:18
ja pie....le - wy tak na serio o tym wpisie o 2.5 mln ? ....hmmm .... to teraz ja cos zarzuce- ciekwe ilu łyknie jak mlody pelikan : podobno spory hajs ma wplynac od sponsora strategicznego jesli chodzi o nazwe stadionu : ma to byc od Derbow COMARCH ARENA na bialo czerwonym pasiastym tle, umowa ze sponsorem na 5 lat - spory hajs i wszystkie banery wykupione
Odpowiedz cytując