|
Jeśli Cupiał faktycznie wykłada 2,25 mln zł na transfery to ja się zastanawiam co my jeszcze do cholery robimy.
Jeśli również prawdą jest 300 k za Starzyńskiego to hello ! chcieliśmy go przecież kiedyś, a kluby w Polsce za zawodników o podobnych UM chcą min. 1 mln OJRO .
|