Wyświetl pojedynczy post
wislak2214
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66855
Stary 17.01.2014, 16:33
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
szkoda nawet pisać takich bredni.. na pewno francuzki klub będzie się pozbywał swojego podstawowego zawodnika, Maor jest tam jednym z lepszych i gra cały czas, więc na pewno nam go oddadzą

Szkoda to pisać o twojej ortografii...
Odpowiedz cytując