sevenheaven napisał(a):

|
szkoda nawet pisać takich bredni.. na pewno francuzki klub będzie się pozbywał swojego podstawowego zawodnika, Maor jest tam jednym z lepszych i gra cały czas, więc na pewno nam go oddadzą
|
Szkoda to pisać o twojej ortografii...