Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66854
Stary 17.01.2014, 16:19
szkoda nawet pisać takich bredni.. na pewno francuzki klub będzie się pozbywał swojego podstawowego zawodnika, Maor jest tam jednym z lepszych i gra cały czas, więc na pewno nam go oddadzą
Odpowiedz cytując