|
Na sąsiednim wiślackim portalu niektóre osoby w komentarzach rozpisują się o tym, że mają wiarygodne informacje rzekomo o tym, że Cupiał wykłada na transfery 2,5mln zł. A jeszcze bardziej egzotyczny news, że niby prowadzone są rozmowy z Meliksonem o jego powrocie do Wisły?
Nie chciałbym siać plotek, ale te wpisy zwróciły moją uwagę....
|