Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66851
Stary 17.01.2014, 15:52
Ja bardziej preferowałbym Masłowskiego, ale za drogi Za Starzyńskiego 300k euro śmech na sali . Cupiał nawet się zastanawiać nie powinien tylko przyjeżdżać z walizką. Takiej szansy na taki transfer nie było i jeszcze przez długi czas nie będzie.
Odpowiedz cytując