Co do dzisiejszego infa o trotylu, Prokuratura Wojskowa już w ogóle się nie wysila. Po co organizować konferencję? Jeszcze ktoś by mógł zadać pytania i trzeba by po stole skakać jak Owsiak :(
RAZ i jego podsumowanie tygodnia w "Plusy dodatnie, plusy ujemne" :
http://www.youtube.com/watch?v=bBICVNRE0Uc
