Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25284
Stary 17.01.2014, 11:42
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
A mogę wiedzieć w czym popłynęła Bo jeżeli masz na myśli wywiad z Mazurkiem to chyba (dość podobnie jak na parówkowym portalu) zaklinasz rzeczywistość.
Z Mazurkiem to był mały pikuś, gdyż nie spodziewałem się, że Kania błyśnie tam intelektem wypadając na podobnym poziomie co gwiazdy PO, czyli Róża Thun i ta druga. Pyskówka, pyskówką, ale to co działo się później, czyli batalia na prawej stronie po oskarżeniach przez Kanię Zaremby, którego jako jedynego naprawdę cenię z tego towarzystwa i cała ta przepychanka między Karnowskim, Skwiecińskim, a Sakiewiczem pokazały, że krytycy Kani mieli jednak rację, że książka z jednej strony była potrzebna, ale z drugiej strony jest wydmuszką przez to, że została "uszyta na miarę"

Dobrze o tym powiedział dzisiaj Wildstein, że można mieć ambiwalentne odczucia co do tej książki.
http://www.polskatimes.pl/artykul/32...-byc,id,t.html


PS. Drozd jak tam trotyl w komisji Macierewicza? Wysadził tą brzozę, czy nie?