Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66839
Stary 17.01.2014, 01:41
Ten brak płynności w bieżących wypłatach jest przerażający. Już nawet nie mówię o wielkich gotówkowych transferach. Taki Garguła jak dostanie propozycje przedłużenia kontraktu powiedzmy za połowę tego co zarabiał dotychczas albo i jeszcze za mniej, to wcale bym się nie zdziwił jak zdecyduje się nie podpisać i zawinie graty np. do Lubina.

Trzeba się zacząć modlić by w końcu pojawił się jakiś sponsor bo bez tych piniendzy kolorowo nie będzie. Kadra się skurczyła. Boguski wypadł przez kontuzje. Grupę mistrzowską praktycznie mamy, ale przy tak krótkiej ławce i odpukać kontuzjach czołowych graczy, lecimy na sam dół tej grupy.

Wyżej kolega pisał, że w miejsce rezerwowych Małego i Stolara mamy Szewczyka, Lucasa, Klarica i Manicero. To oby Szewczyk odpalił, oby Lucasa dopuścili do gry i oby tych dwóch przyszło do drużyny. Na więcej chyba nie ma co liczyć.
What's new?

Odpowiedz cytując