Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66836
Stary 16.01.2014, 23:57
morganfield napisał(a):Wyświetl post
Przepisy od początku tego roku właśnie się zmieniły i już po piętnastym roku życia zawodnik może podpisać kontrakt zawodowy, który obowiązuje również po osiemnastych urodzinach. Ten podpis na umowie to oczywiście prawomocnych opiekunów. Przykładowo rodzice zawodnika w wieku szesnastu lat podpisują taki kontrakt na cztery lata i cztery lata on obowiązuje, a osiemnastka nie jest jakąś datą znaczącą dla stron.
Jest też zapis o jakiejś minimalnej kwocie jaka ma być zapisana w umowie.
Więc nie będzie ryzyka, że po pierwszym występie w ekstraklasie przy zawodniku zaczną się kręcić menadżerowie. Te hieny będą się kręcić już wcześniej.

Aha. I te uwagi co do szkolenia młodzieży nie dotyczą już Cupiała bo właśnie SA oddała młodzież do TS.
Dzięki za odpowiedź
Odpowiedz cytując