wolfy napisał(a):

O, przepraszam bardzo, bo tutaj jesteś nie fair.
Kokoszka jak "odchodził" z klubu, to prezentował poziom ligowego przeciętniaka. I odchodził do ligi włoskiejm a nie do dolnej połowy ekstraklasy...
|
A także ....
walczył o miejsce w składzie z Cleberem a nie Burligą .