|
Senior Member
Offline
|
|
Post nie do mnie, ale ..
WISŁAZWE napisał(a): 
|
Chcesz robić kolejne kominy płacowe bo jakiś junior tak chce? Przedstawiliśmy mu ofertę najlepszą jaka była z możliwych na nasze warunki finansowe. Co więcej mógł zrobić?
|
Piszesz o Bednarzu, ale rzecz dotyczy i Smudy.. Po pierwsze. co to znaczy „najlepszą”, a może właśnie słabą ofertę, może świadomie słabą, bo w ocenie Franza (a jego weryfikacja jest dla zwierzchników miarodajna), nie jest to piłkarz (na teraz), na ekstraklasę, no to po co przepłacać.., "dobra oferta" to rzecz względna.. A to, kto ma tu rację, pokaże życie. Z Sobolem był błąd (i Bednarza i Smudy), bo też coś mi sie nie wydaje aby tylko czynnik finansowy tu rozstrzygał.. taka jest decyzja, a ja sugeruję z ocenami poczekać, życie wszystko zweryfikuje.
|
|