Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66825
Stary 16.01.2014, 23:03
Pawel Przemysl napisał(a):Wyświetl post
Kazdy wiedzial na rynku ze Stolarski to dobry towar w sensie slangu pilkarskiego . Dobre ciasteczko co moze dac 2 lub 3 banki euro w przyszlosci tak mysle choc nie jestem zadnym znawca . Wiec interesowali sie nim od dluzszego czasu na bank w kraju i zagranica . Na pewno prowadzil rozmowy wstepne to jest przez menagera ludzi co cos proponuja choc do nas dostaniesz wiecej czy cos takiego . Jesli bylo zainteresowanie ze stron np Legii oraz gdanskiej Lechii plus mozemy sie domyslac kilku innych klubow w tym zagranicznych ( w prasie cos tam cwierkalo wyspy brytyjskie , ciepla Italia w tym Juve ) to Jacus kochany wiedzial co jest grane lecz mlody talent wyjechal nam z Krakowa
ps mysle ze to wszystko dowodow nie mam ale tak to wyglada pozdrawiam Cie

Dobre ciasteczko? A sprawdzałeś jakie ma nadzienie? Co jeśli w środku jest zakalec i ciasteczko jak to nazwałeś nie będzie warte nawet 300 tys euro.


Rozumiem, że w Twoim przekonaniu Jacek miał zrzec się swojej pensji albo żebrać na ulicy, żeby tylko przebić ofertę Legii?

Chcesz robić kolejne kominy płacowe bo jakiś junior tak chce? Przedstawiliśmy mu ofertę najlepszą jaka była z możliwych na nasze warunki finansowe. Co więcej mógł zrobić?
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując