Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66820
Stary 16.01.2014, 22:37
Mam nadzieję, że temat powoli się wyczerpuje. Warto teraz zastanowić się jak zmienić przepisy, żeby nie dochodziło do takich sytuacji jak ze Stępińskim czy Stolarskim. Jeżeli dalej będzie taka sytuacja, że kluby tracą za frajer najzdolniejszych piłkarzy, to już niedługo dojdzie do sytuacji, że młody będzie wprowadzany do drużyny dopiero po ukończeniu 18 lat, gdy podpisze kontrakt. A może to wcale nie jest takie złe? Może prezes powinien opracować plan rozwoju klubu w tej materii i narzucić wszystkim trenerom w klubie jak to ma wyglądać?
Odpowiedz cytując