Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66817
Stary 16.01.2014, 22:25
http://www.90minut.pl/news/226/news2...erw-Wisly.html
I ja napisze pare slow!! Marna napinka jak i marna liga... spuszczacie sie tu strasznie. Zastanawiam sie jak to czytam czy ktos ogladal z was mecze z Pawlem w skladzie? przeciez on nawet nie jest przecietnym pilkarzem na ta chwile. Nakrecily Was media jak katarynke.. Troche to smieszne. Inna sprawa jest pierd**enie Smudy,on powinien sie zajac trenerka i ograniczyc kontakty z mediami do zera! a co do linku, to prawidlowe posuniecie kara dla pajaca ktory sie wypina zamiast wziac sie do pracy.
Odpowiedz cytując