Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66809
Stary 16.01.2014, 19:51
Gdyby Stolarski był pazerny na pieniądze to podpisał by kontrakt z Legia. Dostałby dużą kasę (plotki mówia o 1 mln za sam podpis). Siedziałby na ławce w Warszawie tak jak siedzi w Krakowie tylko za duzo wieksze pieniądze. Jak widać tego nie zrobił, poszedł do Lechii i jestem przekonany , ze w ciagu kilku kolejek bedzie dłuzej na boisku niż u nas przez cały sezon. Nie shańbił sie pójściem do Legii więc nie ujeżdżajcie po chłopaku. To nie pierwszy i nie ostatni piłkarz, który z Wisły odszedł lub odejdzie.
Odpowiedz cytując