Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 16.01.2014, 19:38
Wprawdzie jeszcze żadnego meczu Polaków na tych ME nie oglądałam, ale jutro koniecznie trzeba kibicować chłopakom Szanse na awans wciąż mamy, co prawda nie zależy to tylko od nas, ale nie jesteśmy na straconej pozycji.

Sytuacja w tabeli:
Odpowiedz cytując