Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66807
Stary 16.01.2014, 19:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Musiałem być akurat wtedy na zwolnieniu lekarskim. Ale tam skąd pochodzę nie mieliśmy derbów, albo to ja miałem je w dupie.

Wiem na pewno, że każdy junior Cracovii ją kocha, niektórzy nawet na facebooku. Co nie przeszkadzało niektórym flirtować z Wisłą w okienku transferowym.

Ale - tak jak napisałem - gdyby mnie interesowało co ma kto w sercu, to bym został kardiologiem.
Ogólnie jest to problem dużej ilości ludzi na tym forum. Nie kazdy miał to szczęście.

PS. Paweł kapitanował u19 bodajze, więc też kardiologiem być nie musiał. Jest piłkarzem. I Wiśle kibicuje. "Kibicuje", "ma w sercu", ech, romantyki, sentymentalisty. To jest przecież forum biologiczne, zapominam.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując