|
Senior Member
Offline
|
|
WISŁAZWE napisał(a): 
|
(..) Bednarz zrobił wszystko to na co pozwalały mu finanse, nic więcej nie mógł zrobić, no chyba że ktoś liczył, że zaciągnie kredyt w banku byle przebić ofertę innych klubów. Mamy budować kolejne kominy płacowe zaczynając od juniorów?
|
Jedna rzecz to fakt iż prezes klubu to nie tylko skarbnik, powinien też zadbać o przychody, ale to nieco inna historia..
Mnie szalenie ciekawi, co innego. Otóż, jeżeli chodziło tylko a kasę (przy czym nie podzielam tego poglądu), to jaka jest różnica pomiędzy ofertą Lechii i Wisły, bo jak rozumiem, to by określało, naszą, aktualną definicję "komina płacowego".
EDIT. do wolfy
Ok. to sprecyzuję, chodzi o sumę odnośnie: „komina płacowego dla juniorów”.., zgoda, iż sumy w kontekście innych typów „kominów” byłyby różne.
I jeszcze refleksja. Od pół roku przyglądamy się Sobolowi w Górniku, teraz dojdzie jeszcze Mały w Pogoni, za pół roku (być może już teraz, a może będzie jeszcze inaczej) przyjdzie nam oglądać Stolarskiego w Lechii.. Brak Sobola jest widoczny, a z resztą zobaczymy, dla naszego dobra oby Smuda się nie mylił, bo moim zdaniem jego pogląd w ocenie przydatności wymienionych piłkarzy jest nie mniej ważny (w sferze decyzyjności) niż nasze ograniczenia finansowe.
- I żeby była jasność nie stawiam ich (wymienionych piłkarzy) na jednej płaszczyźnie, to 3 kompletnie inne (b. różne) przypadki..
Ostatnio edytowane przez milosz : 16.01.2014 o godz. 19:29.
|
|