WISŁAZWE napisał(a):

|
Niech biega teraz za karę dookoła Błoń przez całą wiosnę do końca kontraktu, mam nadzieję, że w III lidze też nie pogra.
|
A mam nadzieję że zima będzie dłuuuga w tym roku, przynajmniej jak w ubiegłym.
Nie chcę myśleć co by było na forum gdyby chodziło o Chrapka.
Lechiści musieliby zmienić tekst o drzewach i komunistach bo wszystkie drzewa zajęliby kibice Wisły.