Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66795
Stary 16.01.2014, 18:38
Kocur napisał(a):Wyświetl post
A Stolarski pewnie siedzi przed monitorem i ma niezłą bekę że z powodu takiego szczyla jak on jest już 10 stron na forum.

Ile jest takich sytuacji w Europie, że trener mówi że dany zawodnik musi się wziąć w garść żeby wskoczyć do składu? Setki w ciągu roku bo to normalna rzecz.

Tylko u nas się siedzi i płacze nad gościem, który za rok nie będzie pamiętał co to Wisła.
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Kto płacze, ten płacze.

Tylko że nagle okazało się, że w hierarchii trener - 18 letni gówniarz na dorobku to ten pierwszy powinien całować w szacowne cztery litery tego drugiego Moim zdaniem (i paru innych na tym forum) to już ciężkie przegięcie pały. Ja rozumiem, że u nas trener to jest popychadło piłkarzy, ale dotąd to starszyzna drużyny rządziła, a nie koleś który dwa razy prosto kopnął piłkę.


Jest. Do końca sezonu.
Pozwolę sobie przykleić te dwa posty, żeby każdy przeczytał. Jeden odpowiada drugiemu i są to dwa mądre posty trafiające moim zdaniem w sedno całego zamieszania.
Odpowiedz cytując