Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Cisse99
Member
Od: 11.2011
Offline
#
66788
16.01.2014, 16:29
Dobrze, że nie ma spekulacji odnośnie Chrapka, bo ludzie na ulice wyjdą. Dla mnie oprócz wieku nic za Stolarskim nie przemawia i nie ma co ciągnąć tematu, nie jest już naszym piłkarzem.
Cisse99
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cisse99
Znajdź inne posty napisane przez Cisse99