mr_kwolf napisał(a):

|
Można też sprzedać Boguskiego za milion euro tylko co z tego, że można jak tym "można" żadnych długów się nie spłaci?
|
Oferta Legii też była tylko w kategoriach "podobno". A już na pewno kwota 400 tys euro. Nie wiem skąd
wolfy wziął taka kwotę, chyba nie rozróżnia walut. Ja czytałem o maksymalnie 2x mniejszych pieniądzach. Poproszę jakiś wiarygodny artykuł mówiący o 400 tys euro. Jeśli nie dostanę to w ogóle nie będę dyskutował z człowiekiem, który bierze info z sufitu. A tak w ogóle to ciekawy jestem jaka będzie frekwencja przy obecnej polityce transferowej i czy nie przełoży się to na większe straty finansowe. No chyba że Manicero przyciągnie tłumy na Reymonta.