Kocur napisał(a):

|
Ile jest takich sytuacji w Europie, że trener mówi że dany zawodnik musi się wziąć w garść żeby wskoczyć do składu? Setki w ciągu roku bo to normalna rzecz.
|
Ale jak Polski zawodnik usłyszy to od trenera to po roku powie w wywiadzie, że nie gra w klubie bo się na niego trener uwziął...