Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66786
Stary 16.01.2014, 16:22
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Ile jest takich sytuacji w Europie, że trener mówi że dany zawodnik musi się wziąć w garść żeby wskoczyć do składu? Setki w ciągu roku bo to normalna rzecz.
Ale jak Polski zawodnik usłyszy to od trenera to po roku powie w wywiadzie, że nie gra w klubie bo się na niego trener uwziął...
Odpowiedz cytując