Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66781
Stary 16.01.2014, 15:45
tak ;-), w samym Juventusie w pierwszym składzie mógł grać, albo w Borusii. Nie bądź śmieszny, poszedł tam gdzie dostał dobrą kasę, a poszedłby do Legii gdyby nie:

- chęć powrotów do Krakowa i miłego spędzania wolnego czasu (miałby z tym problem),
- Jego Ojciec też wtedy powinien przenieść się do słoików, a pewnie lubi żyć w Krakowie,
- bał sie konkurencji

Wisła stawia obecnie na młodych jak nigdy. Stawiała tez na Stolarskiego, a ten w podzięce właście kopnął ją w dupę. Taki będzie skutek z wiekszością młodych, którzy choć raz kopną prosto piłkę. Szkoda kasy, czasu i nerwów.
Jak będzie ktoś miał 18 lat, niech podpisze i wtedy niech się zaczyna promować.

Śmieszne jest teraz podnoszenie sprawy drobnych na frytki. Wystarczyło, aby o tym rozmawiali z Wisła i postawili warunek, musicie nam wypłacić całość zaległości. Jak myślicie co Wisła by zrobiła ? Teraz podnoszenie tego to tak naprawdę odwracanie kota ogonem. Nie bron tego szmaciarza już, bo staje się to żałosne.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 16.01.2014 o godz. 15:50.
Odpowiedz cytując