domin_czyzyny napisał(a):

normalność ? zapomniej, aby promować kopaczy - leserów, którzy później będą wypinać się na klub. Mam nadzieję, że Wisła nigdy więcej tego błędu nie zrobi. 18 - stka, podpis i wtedy może wejśc do I zespołu i ewentualnie grać.
dostał lepszą kasę, nie ma też ambicji i charakteru aby walczyć i się rozwijać tutaj i dlatego odszedł
dobrze menago ;-), nie bron już tego szmaciarza.
|
Pomyśl trochę... spójrz na sprawę szerzej. Jakby Wisła częściej stawiała na młodych, to przynajmniej miałaby czym przekonać juniorów do podjęcia wyzwania w klubie. Bo czym teraz może zachęcić Wisła młodego piłkarza?
Tylko daruj sobie frazesy typu "Białą Gwiazdą na koszulce" bo to może i działało ale z 5 lat temu.
Co do pieniędzy, to w Wiśle obecnie krucho z kasą, więc zapewne stwierdzono, że 2 tys. zł z pensji wychowanka lepiej przeznaczyć na coś innego związanego z klubem. A, że piłkarz nie dostaje kasy? To nic, w końcu jest wychowankiem, jak kocha to poczeka. Zajebiste rozumowanie. Zapewne zagraniczne grajki dostają kasę na czas "bo będą olewać klub".
Jakby mu zależało na kasie to by teraz kasował euro w jakimś zagranicznym klubie, a nie śmieszne złotówki.