Jagul napisał(a):

|
Tekst, że Stolarski otrzymał szanse w tak młodym wieku jest absurdalny. Przecież, to powinna być normalność. Skoro 18 latek daje podstawy do jego wystawiania to go wpuszczam na boisku i tyle. I szczerze mówiąc mam w dupie czy inne polskie kluby dają szanse swoim wychowankom, bo nie ma co patrzyć na polski futbol tylko europejski.
|
normalność ? zapomniej, aby promować kopaczy - leserów, którzy później będą wypinać się na klub. Mam nadzieję, że Wisła nigdy więcej tego błędu nie zrobi. 18 - stka, podpis i wtedy może wejśc do I zespołu i ewentualnie grać.
Jagul napisał(a):

|
W przypadku pensji Stolarskiego nie chodziło mi o jej wysokość tylko o zasadę. A co do wypychania sobie kieszeni to niektórzy zabiliby dla 100zł.
|
Chyba żartujesz, jeśli uważasz, że ktos taki jest w klubie... a może posądzasz o to Bednarza, a może Cupiała ?
Jagul napisał(a):

|
A ja myślę, że to bardziej żal i rozczarowanie.
|
i co z tego ? wielu przez to rozczarowanie przejrzało na oczy.
Jagul napisał(a):

|
I sam sobie odpowiedziałeś. Chciał się rozwijać, więc odszedł, bo w Lechii będzie grał zapewne regularnie.
|
dostał lepszą kasę, nie ma też ambicji i charakteru aby walczyć i się rozwijać tutaj i dlatego odszedł
dobrze menago ;-). A tak na serio, to nie broń już tego szmaciarza.