|
Nie każdy w swoim wieku dostał to od klubu co Stolarski. W Polsce mało który.
Małecki? Każdy wie, że nie chciałby grać z takim charakterem.
Sobolewski? Miał swoje lata. Trener miał inna koncepcję gry.
Wisła to nie pole treningowe, ani dom spokojnej starości.
Ale wszystkiemu winny jest Bednarz. Ludzie trochę rozsądku...
|