Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
__Cobra__
Senior Member
Od: 12.2004
Offline
#
9102
16.01.2014, 14:47
Ci co byli to grają w oldboyach Wisły może to był ten wspólny mianownik
http://chomikuj.pl/piteros06
- archiwalne multimedia Wisły.Całe mecze, skróty !
__Cobra__
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do __Cobra__
Znajdź inne posty napisane przez __Cobra__