Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66761
Stary 16.01.2014, 13:36
rav napisał(a):
To samo zresztą mówił 1, 2 i 5 miesięcy temu. Jaki przez ten czas Stolarski zrobił u niego postęp i ile w tym winy Stolarskiego?
Można mieć najlepszych trenerów, najlepsza boiska, być w szkólce Realu Madryt jak Krzysztof Król wszystko to jednak nic nie da jeśli pilarz sam w głowie nie jest wstanie dokonać analizy tego co musi poprawić, w czym jest kiepski, zdać sobie z własnych słabości mentalnych.
Gdyby poszedł do Juventusu czy nawet już do tej Legii to pokazałby, że czuję się mocny i wierzy w siebie ale on poszedł do Probierza...


Podstawową sprawą jest zakładanie, że Paweł przegrał rywalizacje tylko z Burligą, jak sam twierdził może grać na prawej pomocy czy defensywnym pomocniku. Osobiście widziałem go w środku pomocy bo na bok brakuję mu jak Smuda zauważył "depnięcia" .
Odpowiedz cytując