Krav napisał(a):

.
Nie sztuka wystawiać młodych, którzy są średni i nie ma to żadnego przełożenia na grę zespołu i jego pozycję w tabeli, sztuka znaleźć takiego, który swojego konkurenta do gry na swoją pozycję przewyższa mimo mniejszego doświadczenia
|
Ja bym jeszcze to inaczej ujął:
Nie sztuką jest wystawiać młodych, sztuką jest, żeby piłkarze robili regularne postępy.
Moim zdaniem im szybciej Lechia zmieni trenera(Probierz w końcu jest od starego właściciela więc nie ma mocnej pozycji) tym lepiej dla Lechii i Stolarskiego. Zresztą jest jeden dobry trener wolny na rynku. To tyle w temacie Lechii.