NaprzódWisło napisał(a):

|
Błagam nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz. Wyraźnie napisałem że Cupiał nie jest ideałem, ale akurat w tej sytuacji ze Stolarskim, to on zachował się jak trzeba.
|
To znaczy jak? Zablokował transfer na którym mogliśmy jako klub zarobić, a w zamian zawodnik przeszedł do Lechii za grosze?
Nie będziemy mieć ani piłkarza, ani pieniędzy na zastępce? To czyni Cupiała "dobrym", a jego podwładnego "złym"?
I czego niby nie rozumiem w słowie schizofrenia?