Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66745
Stary 16.01.2014, 12:32
NaprzódWisło napisał(a):Wyświetl post
Błagam nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz. Wyraźnie napisałem że Cupiał nie jest ideałem, ale akurat w tej sytuacji ze Stolarskim, to on zachował się jak trzeba.
To znaczy jak? Zablokował transfer na którym mogliśmy jako klub zarobić, a w zamian zawodnik przeszedł do Lechii za grosze?
Nie będziemy mieć ani piłkarza, ani pieniędzy na zastępce? To czyni Cupiała "dobrym", a jego podwładnego "złym"?

I czego niby nie rozumiem w słowie schizofrenia?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.01.2014 o godz. 12:38.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując