Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66738
Stary 16.01.2014, 12:17
NaprzódWisło napisał(a):Wyświetl post
Gdyby nie Cupiał to dzisiaj oglądałbyś ucieszoną mordę Leśnodorskiego, podpisującego kontrakt ze Stolarskim. Bednarz był za. Cupiał nie jest ideałem, nie potrafi dobrać sobie współpracowników, ale przynajmniej jest prawdziwym kibicem Wisły.
Czyli masz schizofrenię. Winny jest Bednarz, Rogala, a wszystko co dobre to Cupiał. Jasne...

wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
Kto gra młody teraz w Wiśle w 1 składzie?
Chrapek, Nalepa, Stolarski, Kamiński i Fryc grali w tym sezonie. Dwóch ostatnich ogony, Stolarski zaczynał w pierwszym składzie ale grał słabo i usiadł.
Byłoby więcej, ale niestety Uryga złapał kontuzję, a Czekaj przechodzi rehabilitację. Przy naszej szczupłej kadrze jak ktoś umie prosto kopnąć piłkę to gra.
A jak ktoś przegrywa rywalizację z Burligą, to... Też gra. Tylko rzadziej. Ale gra - bo nie ma komu wejść z ławki.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.01.2014 o godz. 12:29.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując