NaprzódWisło napisał(a):

|
Gdyby nie Cupiał to dzisiaj oglądałbyś ucieszoną mordę Leśnodorskiego, podpisującego kontrakt ze Stolarskim. Bednarz był za. Cupiał nie jest ideałem, nie potrafi dobrać sobie współpracowników, ale przynajmniej jest prawdziwym kibicem Wisły.
|
Czyli masz schizofrenię. Winny jest Bednarz, Rogala, a wszystko co dobre to Cupiał. Jasne...
wanciak86 napisał(a):

|
Kto gra młody teraz w Wiśle w 1 składzie?
|
Chrapek, Nalepa, Stolarski, Kamiński i Fryc grali w tym sezonie. Dwóch ostatnich ogony, Stolarski zaczynał w pierwszym składzie ale grał słabo i usiadł.
Byłoby więcej, ale niestety Uryga złapał kontuzję, a Czekaj przechodzi rehabilitację. Przy naszej szczupłej kadrze jak ktoś umie prosto kopnąć piłkę to gra.
A jak ktoś przegrywa rywalizację z Burligą, to... Też gra. Tylko rzadziej. Ale gra - bo nie ma komu wejść z ławki.