|
Ciekawe jakim kluczem sie kierowali zapraszając byłych piłkarzy na uroczyste otwarcie w Myślenicach. Bo ja rozmumiem że albo zapraszamy wszystkich którzy:
a)zdobyli MP
b)rozegrali określoną ilość meczy
c)zdobyli określoną ilość bramek
albo nikogo.
Przykładowo jeżeli był zaproszony Kosowski i Szymkowiak a np. nie zaproszono Zieńczuka czy Baszczyńskiego to czułbym się na ich miejscu obrażony.
|