wolfy napisał(a):

OK, wszystko pięknie, ale jedno pytanie do Ciebie: uważasz, że Stolarski w meczach w których grał prezentował się lepiej od Burligi? Moim zdaniem skala jego występów mieściła się między słaby (większość występów) a tragiczny (mecz z Zawiszą).
IMHO przegrał uczciwie rywalizację o miejsce w składzie.
Osobiście liczę, że zapewnimy mu odpowiednie warunki do końca sezonu. Świeże poranne powietrze na Błoniach, popołudniowe przebieżki po schodach RDA. Full wypas, że tak to ujmę.
|
mam nadzieję, że panicz S. dostanie taki wycisk do końca sezonu, że zapamięta sobie tą nauczkę do końca życia to raz. Dwa, ma to być straszak na kolejnych "młodych wiernych", po trzecie nie powinniśmy wprowadzać zawodników do gry przed ukończeniem 18 roku życia i podpisaniem umowy seniorskiej, która nam coś daje. Stolarski powinien rzygać ze zmęczenia po treningach na bocznym boisku lekkoatletycznym...
Do Rav`a. Dostał od Wisły naprawdę dobrą ofertę, którą nie dostałby nikt inny. Z pewnością była niższa niż ta złożona przez "nową Lechię", więc nie wprowadzaj zamieszania. Wisła potraktowała go naprawdę dobrze, wypromowała za małolata, dała dobrą propozycje kontraktu, uczciwą walkę o pierwszy skład z Burligą. Owszem mamy duże problemy finansowe, dlatego może ma jakieś zaległości ale kto ich dzisiaj od naszego klubu nie ma. A zaległą kasę od Wisły i tak by dostał, tyle że później.
Juz nie wybielaj tutaj panicza S. i seniora S.