Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66717
Stary 16.01.2014, 10:46
Miały być wzmocnienia ,póki co bilans tego okienka to -2 , czyli dwóch piłkarzy odeszło ,co przy tak szczupłej kadrze ,jest kolejnym osłabieniem...
Odpowiedz cytując