Wyświetl pojedynczy post
Trykuss
Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66711
Stary 16.01.2014, 10:02
Ja mam trochę inne zdanie. Argument, że Stolarski nie grał bo jest słabszy od Burliga nie jest własciwy. Zwróccie uwage co by było gdyby Smuda puszczał Stolarskiego w kazdym meczu. A ten grał by na jako takim poziomie, załózmy poziomie Burligi.. Odrazu Kluby Niemiecki by go zauważyły, i w tym momencie po skończeniu 18 lat Wisła nie miała by żadnych szans przebić oferty takiej Herty a tak byliśmy konkurencyjni i mielismy szanse przekonać Stolarskiego. Wydaje mi się, że Stolarski nie grał bo go " chowano " ale to tylko moja subiektywna opinia. I gdyby został grał by w 1. 11stce
Odpowiedz cytując