Wyświetl pojedynczy post
Rapper
Junior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66710
Stary 16.01.2014, 09:56
Panowie zrozumcie jedną rzecz słowa Smudy wg mnie na 99% nie miały żadnego znaczenia. Stolarskiemu woda sodowa odbiła do głowy, jak to często już bywało w przypadku innych młodych zawodników. Mówił coś o Legii innych drużynach - chciał odejść dla lepszej kasy, jak ktoś mu zaproponował kilkadziesiąt k mc, a chłop dostawał jakieś grosze to śrubka się odkręciła. Problem przypuszczam był taki, że w pewnym momencie zdał sobie sprawę, że zostanie znienawidzony w Krakowie i jak wyjdzie na boisko to nigdy tego nie zapomni.. aż tu co? Genialny pomysł Smuda powiedział, że musi ciężko pracować aby grać w Ekstraklasie, czyli jestem za słaby to przez Smudę odchodzę i nikt nie może mieć pretensji bo ja "kocham" Wisełke.

A część osób naprawdę wierzy, że to przez słowa Smudy. Wg mnie to wielka bujda aby zwalić na kogoś odpowiedzialność i się obronić,

pozdro dla kumatych
Odpowiedz cytując