Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25258
Stary 16.01.2014, 09:12
Z tymi łupkami to tak jak ze stoczniami . W Niemczech,Francji czy Norwegii opłaca sie budowac statki a na Green Island jak zwykle NIE.

No ale jak to powiedział kiedyś bardzo mądry człowiek "Polskość to nienormalność"
Ostatnio edytowane przez AYALA : 16.01.2014 o godz. 09:56.