|
Z tymi łupkami to tak jak ze stoczniami . W Niemczech,Francji czy Norwegii opłaca sie budowac statki a na Green Island jak zwykle NIE.
No ale jak to powiedział kiedyś bardzo mądry człowiek "Polskość to nienormalność"
Ostatnio edytowane przez AYALA : 16.01.2014 o godz. 09:56.
|