emj10 napisał(a):

A jaki to kontrakt był już negocjowany pod koniec kadencji PiS? Czyżby nie z Katarem? 
Podpisany do 2034 roku.
|
Czyli czekaj. Mamy być uwiązani z Ruskimi i nie podskakiwać bo tak nam się najbardziej opłaca?Czyli gazport to samo zło?Łupków jest malo więc się nie opłaca
No no, ciekawe ciekawe...