|
widać, że tu sami gimnazjaliści się wypowiadają... płaczecie po gościu, który przegrał rywalizację z Burligą... tak z gościem, z którego jeszcze rok temu wszyscy się wyśmiewali i wyrzucali do Ruchu... zresztą dobrze, że tak się stało, to pokazuje jaki szacunek mają młodzi wychowankowie do macierzystego klubu w którym się wychowali... niektórym to otworzy oczy, może...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|