Matejas_ napisał(a):

|
Prawda jest taka, że sami się załatwili... jeden lepszy od drugiego!
|
Załatwił ich Smuda. Można flaki wypruwać na treningach i w meczach nie grać, co dla zawodnika zwłaszcza młodego jest zabójcze, bo się nie rozwija. Smuda znany jest z tego, że młody u niego nie pogra. Nie ma co się dziwić, ze odchodzą. Tym bardziej jak jeszcze słyszą w wywiadach jego kretyńskie przytyki względem siebie. Zobaczymy kto w zamian, zapewne ktos w końcu trafi od zaprzyjaźnionego ze Smudą menago. Dobrze, ze nie mamy innego dobrze rokującego młodego zawodnika, bo zapewne tez by go zmusił do odejścia.