Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66696
Stary 16.01.2014, 08:22
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Prawda jest taka, że sami się załatwili... jeden lepszy od drugiego!
Załatwił ich Smuda. Można flaki wypruwać na treningach i w meczach nie grać, co dla zawodnika zwłaszcza młodego jest zabójcze, bo się nie rozwija. Smuda znany jest z tego, że młody u niego nie pogra. Nie ma co się dziwić, ze odchodzą. Tym bardziej jak jeszcze słyszą w wywiadach jego kretyńskie przytyki względem siebie. Zobaczymy kto w zamian, zapewne ktos w końcu trafi od zaprzyjaźnionego ze Smudą menago. Dobrze, ze nie mamy innego dobrze rokującego młodego zawodnika, bo zapewne tez by go zmusił do odejścia.
Odpowiedz cytując